مروری بر اخبار کوتاه هفته‌ی گذشته

Resident Evil

قسمت نهم این سری ممکن است پایانی بر مجموعه‌ی Resident Evil باشد. قسمت نهم در دست توسعه قرار دارد و گفته می‌شود داستان‌های نسخه‌ی هفتم، Village و نهم به یکدیگر مرتبط اند.

گفته می‌شود بازی Resident Evil Village بهترین معماها را در تاریخ این مجموعه خواهد داشت. تیم توسعه‌دهنده ادعا می‌کند معماها خیلی سخت یا آسان نیستند. جنبه‌ی سرگرمی دارند و در خدمت داستان و اتفاقات بازی خواهند بود.

Bloodborne

احتمال انتشار نسخه‌ی ریمستر این بازی در سال جاری وجود دارد. این بازی برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و PC عرضه خواهد شد.

Bioshock

قسمت بعدی بازی Bioshock بصورت جهان باز (Open World) ساخته خواهد شد. در آگهی شغلی استودیوی Cloud Chamber جذب یک نویسنده‌ی ارشد با توانایی خلق داستانهای در هم تنیده و گسترده‌ی شخصیت‌محور به چشم می‌خورد.

Metal Gear Solid

شرکت کونامی مالک حق امتیاز مجموعه‌ی Metal Gear Solid به احتمال زیاد آن را واگذار خواهد کرد. گفته می‌شود که تغییراتی در بخش‌های بنیادی کونامی در حال وقوع است که احتمال می‌رود سری بازی‌های PES را هم تحت تاثیر قرار دهد. در آینده از اتفاقات داخلی شرکت کونامی بیشتر خواهیم شنید.

The Last Of Us

 

بازیگر شخصیت تامی در سریال لست آف آس مشخص شد. گابریل لونا از سریال Agents of Shield این نقش را ایفا خواهد کرد. دیگر اطلاعاتی که از سریال لست آف آس در دست داریم را اینجا مطالعه کنید.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.