یوبیسافت اعلام کرد که ریمیک بازی Splinter Cell در حال ساخت است.

ریمیک بازی splinter cell

طبق اعلام یوبیسافت و انتشار تیزر زیر،خبر ساخت ریمیک بازی Splinter Cell هم اکنون رسما تایید شده است.

بازی اسپلینترسل در سال 2002 برای اولین بار عرضه شد و توانست محبوبیت شدیدی میان جامعه گیمرها به دست آورد اما هم اکنون مشخص شده که استودیوی یوبیسافت تورنتو خالق بازی های معروفی چون فارکرای 5 و Watch Dogs Legion توسعه و بازسازی همه جانبه (ریمیک) اسسپلینتر سل را برعهده گرفته است.

 

از طریق جزئیات فاش شده در می یابیم که توسعه بازی با موتور snowdrop توسعه پیدا خواهد کرد و در حال حاضر در مراحل ابتدایی قرار دارد.

بر اساس گفته های کارگردان بازی اسپلینتر سل این نسخه جدید کاملا با ریمستر فرق خواهد داشت و یقینا یک ریمیک است چرا که توسعه دهندگان یوبیسافت تورنتو قصد دارند با استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای بازی سازی،نسخه کلاسیک بازی را احیا کنند و در اختیار طرفداران و گیمرهای سرتاسر جهان قرار دهند.

با اینکه هنوز تصاویر و ویدیوهایی از گیم پلی ریمیک این بازی Splinter Cell در دسترس نیست اما طبق گفته سازندگان می توان انتظار جلوه های گرافیکی و بصری زیبا،گیم پلی روان و نورپردازی پویا را داشته باشیم.

در انتها باید بگوییم که امیدواریم ریمیک این بازی نوستالژیک با موفقیت انجام شود و هدف آن صرفا درآمدزایی و بحث های مالی نباشد و بتوانیم لذت جاسوسی در اسپلینتر سل را بعد از حدود 9 سال (پس از نسخه blacklist سال 2013) تجربه کنیم.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.