Sly Cooper 5 در حال توسعه و ورود به پلی استیشن !

sly

Sly Cooper 5 در حال توسعه و ورود به پلی استیشن !

 

اخیراً سری جدیدی از شایعات مطرح شده است که نشان می دهد پنجمین قسمت از فرانچایز کلاسیک Sly Cooper پلی استیشن در راه است.

اگرچه این مجموعه به طور کلی از سال 2013 Sly Cooper: Thieves in Time دیده نشده است ، اما به نظر می رسد که سونی در نهایت به دنبال بازگشت به آن برای پلی استیشن 5 است . البته هنوز معلوم نیست!

طی روزها و هفته های گذشته تعدادی شایعه مربوط به Sly Cooper 5 منتشر شده است. شایعات برای اولین بار در 4chan آغاز شد ، زمانی که یکی از افراد داخلی ادعا کرد که Sucker Punch Productions ، استودیویی که سه عنوان اولیه Sly را توسعه داد ، به دنبال ساخت قسمت جدیدی است. با این حال ، این پست به سرعت حذف شد و با توجه به اینکه همه کاربران در 4chan ناشناس هستند ، تقریباً غیرممکن است که بدانید این موضوع چقدر باید جدی گرفته شود.

با این حال ، چندی نگذشت که این نمونه به وجود آمد ، یکی از برجسته ترین افراد داخلی صنعت بازی های ویدیویی در ماه های اخیر ظاهر شد و آنچه را که در این مورد شنیده بود به اشتراک گذاشت. نیک بیکر ،با اشاره به موضوع Reddit که در مورد وضعیت قبلی 4chan صحبت می کرد ، اشاره کرد که در واقع به او گفته شده است که Sly Cooper نیز ممکن است برگردد. بیکر اطلاعات زیادی برای به اشتراک گذاشتن در مورد شنیده های خود نداشت ، اما او گفت که به نظر می رسد یک استودیو در حال کار بر روی Sly Cooper 5 است.

sly

r همچنان در قلب بسیاری از طرفداران پلی استیشن یک حق رای دادن است و با توجه به مدت طولانی بودن آن ، منطقی خواهد بود که سونی به دنبال بازگرداندن آن در برخی ظرفیت ها باشد. گفته می شود ، با توجه به اینکه Sucker Punch در آینده ای نزدیک به Ghost of Tsushima گره خورده است ، دشوار است که بدانیم چه کسی حتی می تواند یک بازی جدید Sly Cooper بسازد. در اصل ، انگشتان دست خود را روی هم بگذارید و امیدوار باشید که این شایعات به حقیقت برسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:30)