انتشار بازی Scorn باز هم تاخیر خورد!

بازی ترسناک SCORN و تاریخ انتشار

بازی Scorn (اسکورن) یک بازی اول شخص شوتر ترسناک در دنیایی عجیب،سرد و غیرقابل پیش بینی است که برای XBOX و پی سی عرضه خواهد شد.این بازی قرار بود سال 2017 عرضه شود که متاسفانه این اتفاق نیوفتاد و قرار بر این شد که سال 2018 کار نهایی انجام شود.سال 2018 فرا رسید و تیم سازنده اعلام کرد که بازی استانداردهای مد نظر خودشان را ندارد و scorn آماده انتشار نیست.

در تاریخ می 2020 یک گیم پلی از این بازی منشتر شد که گیرها با دیدن آن با فضای سنگین،ترسناک و عجیب اسکورن آشنایی پیدا کردند و شایعه انتشار این بازی در همان سال بیشتر از قبل قوت گرفت.

 

پیش از ویدیوی منتشر شده scorn تصور می شد این پروژه شکست خورده است و قرار نیست منتشر شود اما طرفداران xbox و بازی های ترسناک پس از دیدن این تریلر بسیار خوشحال شدند اما نمی دانستند که تاخیر دیگری در راه است.نه تنها این بازی سال 2020 منتشر نشد بلکه در سال 2021 که کسی فکرش را هم نمی کرد احتمال تاخیر خوردن در این سال وجود دارد داشته باشد نیز تاخیر خورد و انتشار SCORN به سال 2022 موکول شد!

این تاخیر ها باعث شد تنشی در گیمر ها به وجود بیاید و باعث به وجود آمدن حواشی ای شد که در ادامه به آنها می پردازیم.

“جهنم توسعه از اصطلاحاتی است که بین سازندگان بازی رواج دارد و معمولا برای تیم هایی است که یا تیم توسعه و یا ایده اصلی پروژه را تغییر داده اند.برای ما می توان گفت علاوه بر اینها،اشتباهات زیاد و بی تجربگی تیم نیز عامل تاخیرات زیاد بوده است.”

این نقل قول سخنان استودیوی توسعه دهنده اسکورن در فضای مجازی بود.به گفته آنها تقریبا 90 درصد پروژه در اواسط 2018 انجام شده بود اما آنها تصمیم گرفتند دوباره آنرا بازنویسی کنند.آنها می دانستند که قولی را برای انتشار داده اند اما به گفته خودشان نخواستند بازی ای ناقص و با کیفیت پایین عرضه کنند.

در نهایت اعلام تاخیر با یک حاشیه ای همراه بود.تیم سازنده از گله های گیمرها ناراحت و کلافه شده بود و گفت اگر احساس ناراحتی می کنید کافی است برای برگرداندن پول خود اقدام کنید.که البته روز بعد از این اظهار نظر جنجالی استودیو برای لحن تند خود عذر خواهی کرد و دلیل آن را فشار بالا اعلام کرد.

به هر حال بازی به گفته توسعه دهندگان scorn سال 2022 عرضه خواهد شد و تجربه بازی ترسناک برای طرفداران XBOX میسر خواهد شد اما بعید نیست با این همه بی تجربگی باز هم شاهد تاخیر باشیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:30)