Red Dead Redemption 2 محتوای آموزشی خارق العاده ای دارد

زمان کافی به شکار حیوانات در Red Dead Redemption 2 اختصاص دهید تا در دنیای واقعی بیشتر با رفتار آن ها آشنا شوید.

 

Red Dead Redemption 2 در سال 2018 منتشر شد، این بازی باسیستم های گسترده ای در تعامل بود از جمله رفتار واقعی حیوانات، بعضی از منتقدان سوال میپرسند که آیا هزینه ی سنگین این بازی برای جامعه به صرفه بوده است ؟

طبق مقاله ی منتشر شده از People and Nature بازی کنانی که بازی Red Dead Redemption 2 یا Red Dead Online را تجربه کرده اند در شناسایی حیوانات در دنیای واقعی موفق تر بوده اند.

این مطالعه بر روی 500 گیمر که به صورت رندوم انتخاب شده بودند انجام شد، محققان از آن ها خواستند که یک حیوان را در سوالات 4 گزینه ای انتخاب کنند، نتیجه جالب شد اکثر جواب ها ماهی قزل آلا و قارچ های کوچک بود دقیقا موجوداتی که در بازی رد دد نمایش داده می شد.

 

Red Dead Redemption 2

بازیکنانی که رد دد را بازی کرده بودند در شناسایی حیوانات در دنیای واقعی موفق تر عمل کردند نسبت به بازیکنانی که این بازی را تمام نکرده بودند.

تفکر پشت این مطالعه این بود که بازیکنانی که بازی های سبک edutainment را انجام میدهند اغلب دشوارتر است زیرا پلیر ها احساس میکنند که به آن ها آموزش داده میشود، زمانی که شما غرق در این نوع بازی ها میشوید میتواند برای شما مزیت های جانبی را به همراه داشته باشد.

این مطالعه تایید صریح بازی ها به عنوان یک کالای آموزشی نبود، شرکت کنندگان خودشان خاطر نشان کردند که حیوانات داخل بازی نسبت به زندگی واقعی خود پرخاشگرانه ترسیم می شوند. این مطالعه همچنین خاطر نشان كرد كه این بازی (در غرب وحشی جنگ راهزنان) برای کودکان ساخته نشده است .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:30)