PUBG قسمت چرخش نقشه را تغییر می دهد و ویژگی جدید هواپیما را اضافه می کند

پس از انتشار زنده جدیدترین به روزرسانی PlayerUnknown’s Battlegrounds در پلتفرم رایانه ای ، همین به روزرسانی اکنون روی کنسول ها پخش شده است تا محتوای جدید را به همه سیستم عامل ها برساند. این بدان معناست که هم اکنون می توانید ویژگی فرود اضطراری جدید بازی و همچنین چرخش نقشه به روز شده را به همراه سایر مواردی که در آخرین به روزرسانی موجود است ، امتحان کنید.

همانطور که کرافتون قبلاً اذیت کرده بود ، یکی از بزرگترین ویژگی های این به روز رسانی ، سکانس فرود اضطراری جدید است که روند شروع بازی را به شدت تغییر می دهد. بخش های ابتدایی بازی PUBG که بازیکنان از نقشه می پرند ، اکنون می توانند از طریق خرابی موتور هواپیمای به سرعت به سمت زمین حرکت کند.

” هوشیار باشید و به دستورالعمل های خدمه پرواز توجه کنید ، زیرا هر پرواز پرواز نرم و روان نیست. خرابی موتور می تواند باعث شود هواپیمای شما دچار آتش سوزی شود و هنگام تلاش برای فرود اضطراری به سمت زمین بیاید.

PUBG

به همین دلیل ، هواپیما سریعتر حرکت می کند و ارتفاع سقوط بازیکنان از آن را تغییر می دهد. این بدان معناست که هرچه بازیکنان طولانی تر در هواپیما بمانند ، کنترل آنها بر فرود آنها کمتر خواهد بود زیرا از فاصله کوتاه تری به زمین می پرند. شما می توانید به هیچ وجه از هواپیما خارج نشوید ، اما این احتمالاً ترجیح داده نمی شود زیرا نیمی از سلامتی خود را هنگام برخورد از دست می دهید.

PUBG قسمت چرخش نقشه را تغییر می دهد و ویژگی جدید هواپیما را اضافه می کند

با شروع فصل جدید ، ما اکنون چرخش نقشه دیگری را نیز مشاهده کرده ایم. به دنبال نقشه جدید Taego فصل 12 هنوز نقشه جدیدی به این فصل اضافه نشده است ، اما توسعه دهندگان Taego را نگه داشته و کارهای بیشتری نیز روی آن انجام داده اند. پارامو در این فصل از چرخش نقشه حذف شده و کاراکین جایگزین آن شده است تا نقشه های Erangel ، Miramar ، Sanhok ، Vikendi و Karakin را ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:30)