PUBG New State یک سیستم کاستومایز برای اسلحه های موجود در بازی دارد

PUBG New State

PUBG New State

یک ویدیو معرفی منتشر کرد، که در آن از نقشه ها و ویژگی های بازی رو نمایی میکند. در این ویدیو از یک نقشه 8*8 و از 4 مکان این مپ رو نمایی میکند سالن نمایشگاه ، آزمایشگاه ،مرکز خرید و پارک .

سالن نمایشگاه در مرکز troi واقع شده است و موقعیت های زیادی دارد که پلیر ها بتوانند موضع تیر اندازی خودشان را تغییر بدهند، این مرکز خرید تقریبا دارای یک فضای باز است که مزیت ها و معایب منحصر به فرد خودش را دارد،این فروشگاه شامل شیشه های ضد گلوله و پله های برقی است که پلیر ها میتوانند عملکرد بهتری با استفاده از این قابلیت ها داشته باشند.

آزمایشگاه یک مکان بسته تر از فروشگاه است که در آن هم باز از شیشه های ضد گلوله استفاده شده است، تا زمانی که دشمنی وارد آزمایشگاه نشده است شما در امان هستید.

پارک تریلر یک مکان پرجنب و جوش است و در آن یک رمپ وجود دارد که بازیکنان به وسیله آن میتوانند از مکان پارک تریلر فرار کنند.

پابجی موبایل

در قسمت دوم این تریلرتوسعه دهندگان این بازی از وسایل نقلیه و سیستم سفارشی کردن اسلحه ها رو نمایی کردند ویژگی که PUBG Mobile ندارد، نیو ایالت همچنین ولتا ، کرکس و تراموا را نیز خریداری خواهد کرد.

ولتا یک ماشین الکتریکی با موتوری پنهان است،بازی کنان در فاصله نزدیک میتوانند صدای آن را بشنوند، و رانندگی با ولتا در زون آبی باعث تخلیه انرژی آن میشود.

Vultureیک موتور سیکلت است که سرعت آن به کندی زیاد میشود، عیب Vulture است که برای رسیدن به حداکثر سرعت به سوخت زیادی احتیاج دارد

تراموا یک وسیله نقلیه است که از شیشه های ضد گلوله ساخته شده و نفوذناپذیر است، تراموا در پابجی موبایل وجود ندارد

New State شامل یک فروشگاه هواپیما های بدون سرنشین است، بازیکن ها میتواند در طول بازی پول جمع آوری کنند و در فروشگاه ها مهمات ، دارو و …خریداری کنند، خرید های توسط یک هواپیمای بدون سرنشین با دودی آبی برای پلیر ها ارسال میشود پس در هنکام دریافت خرید ها باید حواستان باشد.

برای سیستم سفارشی سازی سلاح ، بازیکنان می توانند هر سلاحی را از طریق جعبه ابزار پراکنده در اطراف نقشه شخصی سازی کنند. بازیکن می تواند برد بیشتری به اسلحه خود بدهد و یا … سیستم شخصی سازی به طور مداوم از طریق انتشار به روز می شود و چرخه آن را طی می کند.
پیش ثبت نام برای حالت جدید هم اکنون برای Android در دسترس است. پیش ثبت نام PUBG New State iOS در ماه آگوست در دسترس خواهد بود. هنوز تاریخ انتشار New State اعلام نشده است.
شما میتوانید برای راحت تر بازی کردن بر روی موبایل از محصول Mobile Clamp for Dual Shock Dobe استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:30)