کاربران PlayStation خواستار تغییر بزرگ PlayStation Plus هستند

کاربران PlayStation خواستار تغییر بزرگ PlayStation Plus هستند

 

کاربران PlayStation در PS4 و PS5 خواهان تغییر بزرگی در PlayStation Plus در Reddit هستند. در ماه آگوست ، مشترکین پلی استیشن پلاس با مجموعه ای نسبتاً کم رنگ از بازی های PS4 و PS5 برخورد کردند. این ترکیب شامل Hunter Arena: Legends ، Tennis World Tour 2 و Plants vs Zombies: Battle for Neighborville بود.

در همین حال ، مشترکین PlayStation Now برای ماه آگوست NieR Automata ، Undertale و Ghostrunner را دریافت کردند ، که به طور فوق العاده ای جالب بود. و اخیراً ، PlayStation Now بازی های بسیار خوبی را دریافت کرده است ، به طوری که بسیاری از کاربران PlayStation از سونی می خواهند که این دو سرویس را با هم ترکیب کند.

یکی از کاربران Reddit می نویسد: “PS Plus در این ماه و آخرین مورد برای PS Now مورد توجه قرار گرفت. سونی باید به طور جدی این دو را به عنوان یک گزینه ترکیب کند.”

کاربر دیگری اضافه کرد: “زمانی را به خاطر می آورید که مردم فکر می کردند PS Now بدتر از PS Plus است؟ ”

البته ، اگر سونی PlayStation Now و PlayStation Plus را با هم در یک سرویس قرار دهد ، منجر به اشتراک گران تر می شود ، یا حداقل فرض بر این امر منطقی است. هزینه هر دو سرویس در حال حاضر 60 دلار برای اشتراک 12 ماهه است. اگر این دو با هم ترکیب شوند ، می تواند تا 120 دلار در سال هزینه داشته باشد ، که در حال حاضر هزینه Xbox Game Pass است. به عبارت دیگر ، این یک قیمت مناسب خواهد بود ، اما ممکن است برخی از سرویس های مشترکی که سرویس دیگری را نمی خواهند ناراحت کنند.

PlayStation

با توجه به گزارشات اخیر ، سونی در حال برنامه ریزی برای ارتقاء پلی استیشن پلاس است که قیمت سرویس را افزایش می دهد ، با این تفاوت که شامل پلی استیشن اکنون نیست ، بلکه انیمه را شامل می شود.

در حال حاضر ، باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی برای پلی استیشن پلاس و پلی استیشن می افتد .

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.