Call of Duty : Vanguard به زودی رو نمایی می شود

Call of Duty: Vanguard در 5 نوامبر راه اندازی می شود

ما بسیار خوشحالیم که می توانیم جزئیات جدیدترین عنوان Call of Duty امسال را به بازیکنان پلی استیشن ارائه دهیم ، همانطور که در Call of Duty: Warzone فاش شد. بازیکنان می توانند جنگ جهانی دوم را مانند گذشته تجربه کنند ، زیرا Sledgehammer Games برنده جایزه Call of Duty: Vanguard را معرفی می کند که قرار است جمعه 5 نوامبر در سراسر جهان برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه شود. با این بازی می آید ، و ما می خواهیم فقط برخی از جزئیات را در اینجا با شما به اشتراک بگذاریم.

شاهد نیروهای ویژه باشید زیرا شما نقش محوری را ایفا می کنید و چهره تاریخ را تغییر می دهید ، و Task Force One را در کمپینی مهیج ، در چهار سالن بزرگ جنگ تشکیل می دهید. موارد دیگری نیز وجود دارد: رقابت در 20 نقشه چند نفره در هنگام راه اندازی ، غواصی در اولین تجربه متقاطع زامبی ها و آماده سازی برای یکپارچگی کامل Warzone ، از جمله نقشه جدید و عظیم.

چند SKU برای انتخاب بازیکنان پلی استیشن وجود دارد ، همچنین مشوق ها و مزایایی برای پیش سفارش در پلی استیشن وجود دارد.

سرانجام ، برای کسانی که بر روی PS5 بازی می کنند ، یکی از مزایای آن این است که احساسات احشایی جنگ را به طور عمیقی با کنترلر بی سیم DualSense تجربه کنید.

بیایید به جزئیات Call of Duty: Vanguard بپردازیم.

تغییر چهره تاریخ

جنگ را از طریق داستانی از سربازان چند ملیتی تجربه کنید که برای تشکیل Task Force One گرد هم آمدند و زمینه را برای نیروهای ویژه همانطور که ما می شناسیم آماده کردند. اینها قهرمانان Call of Duty: Vanguard هستند:

گروهبان آرتور کینگزلی ، گردان 9 چترباز ، ارتش انگلیس
ستوان پولینا پترووا از لشکر 138 تفنگ ، ارتش سرخ
ستوان وید جکسون ، گروهان پیشاهنگ شش ، نیروی دریایی ایالات متحده
لوکاس ریگز خصوصی ، گردان 20 ، لشکر 9 پیاده استرالیا ، ارتش هشتم بریتانیا

از طریق روایت جذاب و سفر چشمگیر این سربازان فولادی ، بازیکنان نبردهای تأثیرگذاری را در چهار سالن سینمای جنگ جهانی دوم تجربه می کنند ، زیرا در جبهه های شرقی و غربی اروپا با دشمنان درگیر می شوند و برای جهان آزاد در سراسر اقیانوس آرام و شمال آفریقا می جنگند.

call of duty

20 نقشه راه اندازی به همراه موارد دیگر

انتظار می رود یک روز بزرگ چند نفره به عنوان Call of Duty: Vanguard با 20 نقشه در محیط های مختلف ارائه شود ، از جمله 16 مورد که برای گیم پلی اصلی ساخته شده است. برای امضای عملیات Call of Duty آماده شوید تا در مسیر خود رتبه های بالاتری را کسب کنید تا به یکی از اپراتورهای اصلی نیروهای ویژه تبدیل شوید.

Sledgehammer Games نیز بسیاری از نوآوری های چند نفره را به ارمغان می آورد. سلاح های خود را مانند قبل با استفاده از اسلحه ساز پیشرفته سفارشی کنید. سیستم کالیبر جدید را تجربه کنید ، که محیطهای همه جانبه و واکنش پذیر را به سطح جدیدی می رساند و همچنین بر تخریب و میزان آتش سوزی تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، نسل بعدی حالت نهایی 2f2 Gunfight را که اولین بار در Call of Duty: Modern Warfare معرفی شد ، تجربه کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:30)