بازی فایتینگ League of Legends و جزئیات آن

بازی فایتینگ Project L

بازی مبارزه ای League of Legends که پیش تر به مناسبت ده سالگی این بازی اعلام شد که در دست ساخت توسط کمپانی سازنده یعنی Riot Games قرار دارد و هم اکنون موقتا با نام Project L شناخته می شود،اخیرا جزئیات بیشتری از آن فاش شده است که در این نوشته با شما به اشتراک می گذاریم.

مدیر فنی این پروژه تصاویر و گیم پلی از این بازی و همچنین دورنما و برنامه های آینده این بازی را شرح داد.این بازی یک بازی مبارزه ای دوبعدی و مطابق انتنظار در دنیای رونترا خواهد بود.در تصاویر منتشر شده مشخص شد ویژگی منحصر به فردی که این بازی دارد این است که مبارزه ها کمک محور (Assist Base) خواهد بود و یار هر بازیکن بسته به هیروی انتخابی قابلیت های متفاوت خواهد داشت.به گفته رایوت گیمز هدف اضافه کردن این یار کمکی،ساخت استراتژیک تیم های مختلف و نقش پررنگ تصمیم گیری ها جدا از مهارت های مبارزه ای بوده است.

همچنین به بازیکن اجازه داده خواهد شد که بین شخصیت های انتخابی در بازی Project L،سوییچکند و از هرکدام در شرایط مناسب خود استفاده کند.به گفته ی تام کاتن مدیر پروژه بازی مبارزه ای لیگ آف لجندز،سعی شده است که این بازی سریع،هیجان انگیز و در عین حال روان باشد تا تجربه ای چشم نواز در اختیار بازیکنان بگذارد.

طرح کلی برنامه هنوز تکمیل نشده است اما در برنامه های ساخت این بازی،ساده بودن کمبو ها و دوری از حرکت های پیچیده در بازی های مشابه است تا هر پلیری با هر سطحی مجذوب این بازی شود.البته بازی آن قدر ها هم ساده نخواهد بود و یک تعادلی در این میان برقرار خواهد بود.

شخصیت های مختلفی در ویدیوی کوتاه از گیم پلی بازی نشان داده شده است.یکی از این شخصیت ها اکو ekko است که نشان می دهد یک بعد او در زمان گذشته به سر می برد و می تواند در مواقعی خاص برای گریز به منطقه امن و یا یک حمله کشنده از آن استفاده کند.به نظر می آید این کاراکتر،کاراکتری دشوار و در عین حال بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

اکو:یکی از کاراکتر های Project l

این بازی حالت آنلاین خواهد داشت و برای تجربه یک بازی منصفانه،تدابیر فنی خاصی در نظر گرفته شده است تا با قرار گرفتن چند سرور میان دو بازیکن،فردی که اینترنت بهتری دارد از مزیت های ویژه ای برخوردار نباشد و هر دو پلیر بازی عادلانه ای را در بازی فایتینگ League of Legends تجربه خواهند کرد.

رایوت گیمز اعلام کرده است که بازی در حال توسعه های اولیه است و نمی توان از آن انتظار داشت تا در سال 2021 و یا حتی 2022 منتشر شود.اطلاعات زیادی در مورد پلتفرم هایی که این بازی روی آن ها قابل اجراست وجود ندارد اما انتظار می رود برای اکثر پلتفرم ها عرضه شود.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.