PlayStation خبرهای خوبی را برای دارندگان PS4 دارد

PlayStation: خبرهای خوبی را برای دارندگان PS4 دارد

PS5به رغم محدودیت عرضه ، مانند کیک های خوش مزه به فروش می رسد ، و صاحبان PS4 را نگران آینده این پلتفرم و مدت زمان پشتیبانی سونی از آن می کند.

به گفته یکی از تحلیلگران صنعت ، پلی استیشن صاحبان PS4 را پشت سر نمی گذارد ، البته به دلیل شرایط مالی !

به عبارت دیگر ، به این زودی انتظار انحصاری زیاد از PS5 را نداشته باشید.

مایکل پاچر ، تحلیلگر صنعت هنگام صحبت در مورد حمایت سونی از PS4 در مصاحبه ای با Gaming Bolt ، می گوید: “آنها نمی توانند PS4 را نادیده بگیرند تا زمانی که PS5 کافی برای پوشش واحدهای کافی در اختیار داشته باشند.” “شما می خواهید حدود 3 میلیون دستگاه برای رسیدن به اوضاع بفروشید ، و این در حالی است کهه بیش از 7-8 میلیون PS5 در بازار ندارید ، نمی توانید این کار را انجام دهید.

همیشه در ابتدای چرخه کنسول انحصاری وجود خواهد داشت زیرا آنها می خواهند مردم سخت افزار را خریداری کنند. بنابراین این همان جریان مرغ و تخم مرغ است ، می دانید ، باید مقداری تخم مرغ را با تخفیف بفروشید تا مردم مجبور به خرید مرغ شوند. ”

ps4

پاچتر با اشاره به اینکه فکر می کند سونی تا سال 2023 به PS4 ادامه می دهد ، ادامه داد:

“این واقعا چیزی است که در مورد انحصاری ها اتفاق می افتد. اما در بازی های بزرگتر ، اگر می خواهند 20 میلیون واحد بفروشند ، باید آن را روی کنسول های قدیمی و جدید بسازند. راستش ، من فکر می کنم آنها تا سال 2023 از PS4 پشتیبانی خواهند کرد. ده سال. بنابراین من فکر می کنم شما احتمالاً در سال 2022 شروع به دیدن موارد انحصاری بیشتر [PS5] و احتمالاً همه موارد انحصاری در 2023 خواهید کرد. ”

اگر پاچتر ، یکی از قدیمی ترین تحلیلگران صنعت ، درست می گوید ، پس این نشان می دهد که بازی هایی مانند God of War بعدی و احتمالاً Marvel’s Spider-Man 2 ، نسخه هایی بین دو کنسول خواهند بود. گفتنی است ، فعلاً تمام این تجزیه و تحلیل ها ، حدس و گمان است .

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.