Knockout City فصل 2 اکنون با محتوای جدید در دسترس است

فصل دوم بازی Knockout City EA اکنون در دسترس است و این خبر خوبی برای طرفداران Knockout City است و برای طرفداران بازی آنلاین که تعداد زیادی موارد جالب و هیجان انگیز را به آن اضافه کرده اند !

همانطور که هفته پیش در تریلر رونمایی دیدیم ، موضوع این فصل “جنگ در فیلم ها” است. و این خبر خوبی برای پی اس فایو بازان است.

بازیکنان این فرصت را دارند که نقشه کاملاً جدید Holowood Drive-In را بررسی کنند. این مکان ادای احترام به تعدادی از فیلم های کلاسیک را با مراحل هولو انجام می دهد که مراحل فیلم را درست به نقشه وارد می کند!

البته موضوع فیلم فراتر از این حد است و بازیکنان ناک اوت سیتی در فصل 2 می توانند چیزهای جالب دیگری را کشف کنند!

 

ناک اوت سیتی

 

در فصل 2 علاوه بر نقشه جدید ، مورد جدید Soda Ball نیز وجود دارد. بازیکنان مانند یک توپ معمولی مورد را برمی دارند ، اما هنگامی که یک پرتاب یا پاس را به دست آوردند با لرزش Boba Cola داخل خواهد شد و در نهایت منفجر می شوند .

 

Knockout City فصل 2 اکنون با محتوای جدید در دسترس است

 

بازیکنان می توانند قبل از منفجر شدن آن ، آن را به سمت حریف پرتاب کنند تا باعث آسیب به حریف شود ، یا اینکه آن را نزدیک دشمنان بیندازند تا هنگام خاموش شدن آنها را کور کنند.

 

خلاصه در اپدیت جدید آن موارد جذاب زیادی برای کاربران در نظر گرفته شده که می توانید از آن نهایت استفاده بکنید و لحظات هیجان انگیزی با آن داشته باشید.

 

آیا مشتاقانه منتظر فصل بعدی ناک اوت سیتی هستید؟ نظر شما در مورد موضوع این فصل چیست؟ از طریق نظرات به ما اطلاع دهید .

 

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.