قابلیت های جدید بازی Horizon Forbidden West به همراه تاریخ انتشار

قابلیت های جدید Horizon Forbidden West

زمان زیادی از معرفی بازی Horizon Forbidden West توسط سونی نگذشته است و امروز می خواهیم به بررسی آن اطلاعاتی که تا به امروز در اختیار ما قرارگرفته است بپردازیم.

معرفی بازی و تاریخ انتشار Horizon Forbidden West

بازی هورایزن جدید ادامه ماجراجویی های شخصیت اصلی بازی یعنی الوی در دنیای به هم ریخته و پیشرفته است.این بازی برای PS5 و PS4 در تاریخ 18 فوریه سال 2022 میلادی منتشر خواهد شد.با توجه به اینکه بازی قبلی سری Horizon بسیار موفق عمل کرده بود سطح انتظارات هواداران و جامعه گیمرها به شدت بالا رفته است خصوصا هنگامی که سونی تاکید می کند بازی جدید گوریلا گیمز گیم پلی بهتری را ارائه خواهد کرد.

تغییرات گیم پلی و قابلیت های جدید بازی Horizon Forbidden West

به تازگی گوریلا گیمز و سونی اطلاعات جدیدی درمورد بازی مورد انتظار خود فاش کردند که این اطلاعات در بلاگ های سایت رسمی پلی استیشن و همچنین توییتر گوریلا گیمز موجود است.

این طور به نظر می رسد که قهرمان بازی در Horizon Forbidden West آزادی های بیشتری دارد.این آزادی در زمینه های زیادی از جمله تعامل با جهان بازی و همچنین سیستم مبارزه ای است که در ادامه آنها را بررسی می کنیم.

الوی همچنان مثل قبل نیزه و تیر و کمان خود را دارد و با اینکه قابلیت ها و انواع جدیدی به تیر ها و کمبو ها اضافه شده است اما برای کشتن دشمنان جدید این ها کافی نیست و به ابزار و سلاح های جدیدی نیاز داریم.

معرفی Pullcaster

یکی از ابزار های جدید این بازی پولکستر (Pullcaster) است اما این ابزار چه کاربردی دارد؟

باید بگوییم که بسیار کاربردی است و مانند یک قلاب عمل کرده و می تواند به لبه صخره ها و جاهای مخصوص وصل شود و بازیکن را سریعا به محل مورد نظر برساند و بالارفتن از بلندی ها را سرعت ببخشد.همچنین می توان با این ابزار سریعا از خطر فرار کنید و در امان بمانید.

علاوه بر وصل کردن قلاب به لبه ها می توانید خود را گاها به بالا پرتاب کنید و آز آن مهم تر برای لوت بیشتر صندوقچه هایی که نمی توان با حالت عادی به آنها رسید را به سمت خود بکشید و آن را باز کنید.

معرفی Shieldwing

این ابزار جدید مانند چتر نجات عمل می کند و به قهرمان بازی Horizon Forbidden West اجازه می دهد تا از ارتفاعات بالایی بدون اینکه آسیبی ببیند بر زمین فرود بیاید که در ویدیوی بالا قابل مشاهده است.

سیستم dive و دنیای زیر آب Horizon

از قابلیت های جدید دیگر می توان به قابلیت کاوش دنیای بزرگ زیر آب هورایزن اشاره کرد.با اضافه کردن ماسکی مخصوص شنا کردن زیر آب دنیای کاملا جدیدی را تجربه خواهید کرد.

بررسی بازی Horizon Forbidden west

تغییرات و قابلیت های جدید فقط به موارد گفته شده در بالا محدود نمی شوند بلکه بسیاری از موارد دیگر مانند آزادی های بیشتر در سلاح ها و لباس ها،قابلیت سواری های بیشتر در بازی و کمبو های جدید زیبا نیز اضافه شده است.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.