اخبار جدید GTA Trilogy به همراه تاریخ انتشار و سیستم مورد نیاز

اخبار gta trilogy remaster

پیش تر شرکت Rock Star اعلام کرده بود که قرار است تا قبل از پایان سال میلادی بازی GTA Trilogy definitive edition را به صورت ریمستر شده با بهبود گرافیک بازی و موارد دیگر منتشر خواهد کرد.این خبر باعث شد تنش هایی که در جامعه گیمرها درباره ی نبود یک بازی جدید سری جی تی ای کمی آرام بگیرد.

پس از انتشار این خبر راکستار به سرعت باید در مورد تاریخ انتشار اطلاعاتی می داد و این اتفاق هم افتاد.از آنجایی که در 11 نوامبر قرار است سه گانه جی تی ای منتشر شود،خوشبختانه گیمرها و طرفداران قدیمی gta لازم نیست خیلی صبر کنند و به زودی به تجربه این بازی ها و غرق شدن در خاطرات سال های گذشته خواهند پرداخت.

اطلاعات و تاریخ انتشار GTA Trilogy ریمستر شده

بازی ریمستر شده سه گانه ی جی تی ای برای تمامی پلتفرم ها از جمله PS5,PS4,XBOX,NINTENDO SWITCH و PC عرضه خواهد شد.قیمت این مجموعه حدود 60 الی 70 دلار خواهد بود و در 11 نوامبر 2021 منتشر خواهد شد.البته صحبت هایی هم از انتشار بازی در پلتفرم های اندروید و IOS در سال 2022 آمده است.

جی تی ای ریمستر شده

لازم به ذکر این نکته است که تاریخ بالا برای نسخه دیجیتالی بازی سرقت بزرگ اتوموبیل خواهد بود و علاقه مندان به نسخه فیزیکی GTA Trilogy Definitive Edition باید تا 7 دسامبر امسال صبر کنند.

چه مواردی در GTA TRILOGY ریمستر شده بهبود یافته اند؟

طبق خود بیانیه های راکستار بازی جی تی ای برای نسل جدید پلیرها به روزرسانی شده است.از لحاظ گرافیک بازی می توان به بالا رفتن کیفیت و وضوح بافت بازی،بهبود نور و محیط بازی و فاصله دید بازیکن،کنترل،فیزیک بازی و همچنین هدف گیری و تیر اندازی اشاره کرد و می توان گفت بسیار به GTA V شبیه است.

گرافیک GTA Trilogy remaster

سیستم مورد نیاز برای اجرای Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

همانطور که گفتیم اگر دارای کنسول بازی هستید نیاز به نگرانی بابت اجرای بازی جی تی ای ریمستر نخواهید داشت و بازی ها برای کنسول شما بهینه خواهند بود.برای دوستانی که علاقه مند هستند تا بازی را روی کامپیوتر شخصی خود تجربه کنند سیستم زیر نیاز خواهد بود:

  • پردازنده (CPU): Intel Core i5-2700K یا AMD FX-6300
  • کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 760 2GB یا AMD Radeon R9 280 3GB
  • حافظه: 45GB
  • RAM: 8GB
  • WINDOWS 10

حتما تریلر ریمستر این سه گانه خاطره انگیز را دیده اید.به نظر شما راکستار تا چه حد موفق عمل کرده است؟نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.