Genshin Impact Version 2.1 : شکار با Aloy در دنیای تایوات

Genshin Impact Version 2.1: به شکار با Aloy در دنیای تایوات بپیوندید

 

بیایید باهم متن منتشر شده توسط تیم طراحی این بازی جذاب را بخوانیم تا بیشتر با آنها آشنا شویم.

سلام بر مسافران! این تیم توسعه دهنده Genshin Impact است و امیدواریم در ماه گذشته از کاوش در Inazuma لذت برده باشید. با انتشار نسخه 2.1 “جهان شناور در زیر نور ماه” در 1 سپتامبر ، می توانید انتظار داشته باشید که جزایر و داستانهای بیشتری در اینازوما کاوش شود ، شخصیت های قابل بازی بیشتری و لحظات آرامش بخشیبیشتری نیز برای بازی داشته باشید.

در همین حال ، Aloy ، افسانه نورا Huntress از Horizon Zero Dawn ، به فراخوان ماجراجویی در تایوا پاسخ می دهد و سفری کاملاً جدید را آغاز می کند. اگر در هنگام به روزرسانی نسخه 2.1 و نسخه 2.2 به Adventure Rank 20 یا بالاتر برسید ، هنگام ورود به سیستم ، شخصیت متقاطع پنج ستاره “Savior From Another World” Aloy از طریق خود بازی دریافت خواهید کرد. Genshin Impact روی PS4 یا PS5 قابل بازی است .

“نجات دهنده از دنیایی دیگر” آلی

 Genshin Impact Genshin Impact

هنگامی که آلو به تایوات سفر کرد ، یک Cryo Vision را به دست آورد و توانست از قدرت های جدید خود برای تقویت حملات استادانه خود با تیر و کمان استفاده کند. انفجار اولیه “پیشگویی های سپیده دم” او را می بیند که یک سلول قدرت پر از Cryo را در جهت مورد نظر پرتاب می کند ، که سپس با یک تیر منفجر می شود و به AoE Cryo آسیب می رساند. نه تنها مهارت های ابتدایی او “Frozen Wilds” و استعدادها خود و هم تیمی هایش را خنثی می کنند ، آنها همچنین حریفان خود را هنگام آسیب رساندن به کریو شکست می دهند.

Aloy’s Frozen Wilds یک Freeze Bomb را در جهت مورد نظر پرتاب می کند و باعث انفجار می شود و به Cryo آسیب می رساند. پس از انفجار ، بمب فریز به چند بمب Chillwater پراکنده می شود که در تماس با مخالفان بلافاصله یا پس از تاخیری کوتاه منفجر می شوند و خسارت بیشتری به Cryo وارد می کنند. هنگامی که یک بمب فریز یا بمبل Chillwater به حریف برخورد می کند ، حمله حریف کاهش می یابد و Aloy 1 Coil stack دریافت می کند.

 

هنگامی که او دارای 4 پشته Coil است ، Aloy اثر Rushing Ice را به دست می آورد ، که مدت زمان خاصی طول می کشد ، در طی آن آسیب معمولی حمله به آسیب Cryo تبدیل می شود. علاوه بر این ، پس از باز کردن قفل استعداد منفعل “Strike Strike” ، پاداش آسیب Aloy’s Cryo در طول Rushing Ice به طور مداوم افزایش می یابد.

یک فینال بزرگ فصل اینازوما

با نسخه 2.1 ، داستان اصلی ملت آشفته اینازوما سرانجام در فصل جدید – Omnipresence Over Mortals – به پایان می رسد. در داستان قبلی ، مسافر در اولین رویارویی خود با Raiden Shogun شکست خورد و بعداً به صفوف نیروهای مقاومت پیوست. آیا مسافر دوباره با شوگان متعال روبرو می شود؟ آیا مسافر فرصتی برای تکان دادن اراده وارده شوگون برای تعقیب ابدیت و تغییر وضعیت در اینازوما خواهد داشت؟ همه چیز در تلاش Archon آینده آشکار می شود.

 

 

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.