Fortnite پوسته Superman را به بازی خود اضافه می کند !

Fortnite پوسته Superman را به بازی خود اضافه می کند !

Fortnite روز سه شنبه اسکین ها (پوست) سوپرمن را به بازی اضافه کرد ، یک تغییر بزرگ در راستای فصل بازی های بیگانه و ادامه بازی های ابرقهرمانی آن برای تمام دوست داران کنسول ps5.

در این آپدیت سوپرمن شامل دو پوست مختلف کلارک کنت با سبک های منحصر به فرد سوپرمن است که می تواند تبدیل به چند مورد دیگر مانند Back Bling ، اسپری ، ایموت و سایر موارد برای بازی کردن شود.

همانطور که از رویدادهای گذشته ابرقهرمانی در این سطح دیده ایم ، پوست سوپرمن و سایر لوازم آرایشی از طریق ماموریت هایی باز می شوند که تنها در صورت داشتن کارت نبرد باز می شوند. ماموریت های Battle Pass شامل بازیکنانی است که در کنار Armored Batman و Beast Boy کار می کنند تا مجموعه ای از وظایف حول خاطرات سوپرمن و قدرت های او را انجام دهند.

قبل از شروع هر یک از مأموریت ها تقسیم پاداشی را که بر اساس تعداد کارهایی که انجام داده اید دریافت می کنید. برای بدست آوردن لباس کلارک کنت باید پنج مأموریت مختلف را به طور کامل انجام دهید و برای بدست آوردن پوست سوپرمن باید یک کار دیگر را انجام دهید. تجزیه و تحلیل این مأموریت ها و پاداش های آنها را می توانید در زیر مشاهده کنید.

superman

چجوری سوپر من شم !

 

درخواست از CLARK KENT ، BATMAN ARMORED ، OR BEAST BOY
کمک کنید تا ببینید چه اتفاقی برای خاطرات کلارک کنت افتاده است. قفل شکلک Call to Action را باز می کند.

تکمیل 3 پرسش از CLARK KENT ، BATMAN ARMORED ، OR BEAST BOY
کلارک کنت برای روشن کردن گذشته خود عمیق عمل می کند. قفل اسپری سپر سوپرمن را باز می کند.

تکمیل 5 پرسش از CLARK KENT ، BATMAN ARMORED ، OR BEAST BOY
کلارک کنت به یاد دارد که او کلارک کنت است … و سوپرمن! قفل لباس کلارک کنت را باز می کند.

چسباندن از طریق 3 حلقه به عنوان CLARK KENT
قدرت های او شروع به بازگشت می کنند. قفل Daily Planet Back Bling را باز می کند.

از تلفن به عنوان CLARK KENT استفاده کنید
به لطف کمک شما ، قدرت او بازگشت. برای مناسب بودن به غرفه تلفن بروید!

این تلاش قفل رمز عبور هویت مخفی را باز می کند ، که کلارک کنت را به سوپرمن و برعکس تبدیل می کند. (متناوبا ، بازیکنان می توانند انتخاب کنند که مسابقات را به عنوان سوپرمن در قفسه خود شروع کنند!) سوپرمن کیپ بلینگ نیز توسط این Quest باز می شود.

با تکمیل Epic Quests ، لوازم آرایشی “Shadow” Superman را دریافت خواهید کرد. که شامل یک گلایدر ، یک بنر ، صفحه بارگیری و یک کلنگ است که پاداش نهایی آن نسخه Shadow برای پوست کلارک کنت است که به طور مشابه برای سوپرمن نیز دقابل مشاهده است.

انجام وظایف سوپرمن Fortnite به زودی در دسترس قرار می گرد.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.