از شمشیر Hollow Knight تا تبدیل شدن به مرغ همگی در آپدیت Dead Cells

کراس اور dead cells

شاید کسی فکرش را نمی کرد که روزی پلیرها بتوانند با کاراکتر مرغ دشمنان خود را در بازی دد سلز نابود کنند اما به لطف کراس اوری در آپدیت بازی Dead Cells این امکان فراهم شده است!

در این کراس آور جدید در بازی مستقل دد سلز شاهد بازی های دیگری از جمله Hollow Knight،Guacamelee،Skull،و چند بازی دیگر خواهیم بود.در این آپدیت سلاح ها،پوسته ها(اسکین ها) و ابیلیتی ها(توانایی ها) بازی های مشابه دیگر آورده شده است.شرکت مستقل اعلام کرده است که سعی شده بازی هایی با درجه سختی مشابه برای این کراس اور انتخاب شود.

چگونه باید این اسکین ها و توانایی های جذاب را باز کرد؟پاسخ این است که بازیکن باید چالش هایی را که در برخی از کتاب ها و سرنخ ها پیدا می کند با موفقیت به اتمام برساند.البته برخی دیگر از این چالش ها در مناطق مختلف بازی قابل یافتن هستند.

از هالو نایت فقط شمشیر و حرکت های مخصوص آن در دسترس است و خود کاراکتر در dead cells قابل بازی نیست،اما به جای آن می توانید از مرغ شدن و رها کرن تخم های بمبی که تجربه ای بامزه و فان هست لذت ببرید!

موارد دیگر هم مانند اسلحه ای از Hyper light Drifter وجود دارد که میتواند اهداف را نشانه گذاری کرده،تبدیل به شمشیر شود و به سمت اهداف برود و در عین حال مهمات را بازسازی کند.

اینگونه کراس اورها خصوصا بین بازی های مستقل بسیار شیرین و دلپذیر است و بیشتر از آنکه بحث های مالی و تجاری هدف سازندگان باشد نشان دهنده ی احترام بین بین سازندگان بازی های مستقل خواهد بود.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.