Cyberpunk 2077 ارزان ترین قیمت و بهترین خرید

Cyberpunk 2077 ارزان ترین قیمت و بهترین خرید

 

برای کسانی که منتظر خرید Cyberpunk 2077 بوده اند ، اکنون ممکن است زمان مناسبی برای خرید باشد. در حال حاضر ، نسخه های پلی استیشن و ایکس باکس بازی هر دو با قیمت فوق العاده پایین در بازار موجود هستند !

در حالی که بازی در سال گذشته تخفیف هایی را تجربه کرده بود ، به ارزان ترین قیمت خود رسیده است . قیمت درخواست شده فقط برای مدت محدودی در دسترس است و هزینه آن نیز شامل جعبه SteelBook بازی است ، به عنوان یک سورپرایز رایگان .

Cyberpunk 2077 یکی از مورد انتظارترین بازی های تاریخ بود ، اما عرضه کنسول آن در سال گذشته با واکنش های منفی بازیکنان روبرو شد. این بازی طرفداران خود را دارد ، اما بسیاری احساس کردند که توسعه دهنده CD Projekt Red بازیکنان را فریب داده و به طور انحصاری رسانه های نسخه برتر رایانه را نمایش داده است.

همچنین تعداد زیادی باگ در بازی وجود داشت. بازخوردهای منفی آنقدر زیاد بود که Cyberpunk 2077 از فروشگاه پلی استیشن حذف شد و تا چند ماه پیش به صورت فیزیکی به طور انحصاری در دسترس بود. پلی استیشن بازی را دوباره بازیابی کرد ، اما این شرکت به بازیکنان هشدار می دهد که Cyberpunk 2077 باید روی PS4 Pro یا PlayStation 5 اجرا شود.

cyberpunk

شایان ذکر است که Cyberpunk 2077 از زمان راه اندازی پیشرفت های زیادی داشته است و CD Projekt Red همچنان آن را با محتویات جدید و رفع اشکال به روز می کند.

گیمرها باید خود قضاوت کنند که آیا قیمت بازی ارزش آن را دارد یا خیر ، اما این رقم نشان دهنده افت شدید نسبت به کمتر از یک سال پیش است. زمان نشان خواهد داد که آیا CD Projekt Red نظر خود را در مورد بازی اعلام خواهد کرد یا خیر ، اما این قیمت درخواست شده ممکن است برخی بازیکنان را متقاعد کند که به آن فرصت دهند!

Cyberpunk 2077 در حال حاضر برای PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One ، Xbox Series X ، PC و Google Stadia در دسترس است.

آیا قصد دارید Cyberpunk 2077 را خریداری کنید؟ نظر شما در مورد این قیمت بازی چیست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.