Call Of Duty:Vanguard تجربه ای واقعی در جنگ جهانی

اخبار Call of Duty: Vanguard

بالاخره بعد از انتظارهای فراوان طرفداران فرانچایز کال آو دیوتی اطلاعات بیشتری از بازی Call of Duty: Vanguard برای گیمرها منتشر شد.ابتدا تصور می شد این بازی روایت جنگ بین دو کره باشد و عنوان دیگری برای این بازی حدس زده می شدی اما با گذشت زمان و دیدن تیزرهای مختلف مشخص شد که روایت داستانی بازی در زمان جنگ جهانی دوم روایت می شود.

اولین نشانه های بازی جدید در خود بازی وارزون دیده شد هنگامی که طبق روال بعد پایان بازی سربازها سوار هلیکوپتر می شوند اما اینبار یک اسنایپر زن با لباسی مربوط به دوره جنگ جهانی دوم از پشت به شما شلیک می کند.همین باعث شد که بازیکنان به شدت برای ونگارد هایپ شوند.

تیزرهای بعدی به صورت کوتاه در اکانت های مختلف رسمی نمایش داده می شد ت ااینکه بالاخره تریلر رسمی در بازی وارزون به بازیکنان معرفی شد.اکتیویژن این بازی را در تاریخ 5 نوامبر سال 2021 منتشر خواهد کرد و در اسرع وقت محصول cod: vanguard در پی اس پارسی قرار خواهد گرفت.

آپدیت:هم اکنون این بازی روی سایت قرار گرفته است و شما می توانید برای خرید ونگارد از صفحه لینک شده استفاده کنید.

ویژگی های بازی Call of Duty: Vanguard

بازی ونگارد مانند نسخه های قبلی بخش داستانی و چندنفره دارد اما علاوخ بر اینها بخش زامبی نیز اضافه شده است.داستان بازی با تمرکز بر جنگ جهانی دوم و نیروهای ویژه آن زمان است.با معرفی چهار شخصیت اصلی دست اسلج همر برای روایت های جنگ های مختلف ww2 باز است.

ویژگی های بازی CoD: Vanguard

بخش چندنفره ونگارد:

گفته شده است کال آو دیوتی ونگارد رقابت های چندنفره را با تمرکز بر همکاری های تیمی و تاکتیک های بیشتر طراحی کرده است.با سرعت بخشیدن به این رقابت ها قطعا شاهد بازی جذابی خواهیم بود.

مود زامبی:

مانند بازی world at war مود زامبی به همراه داستان برای ونگارد وجود خواهد داشت و طرفداران این سبک می توانند لذت ببرند.

بهبود کلی سیستم بازی:

علاوه بر موارد گفته شده موارد دیگری همچون پیدا کردن مچ های عادلانه تر،تخریب پذیرکردن محیط و بسیاری موارد دیگر در COD: Vanguard بهبود یافته است.

تجربه واقعی جنگ و تیر اندازی بازی ونگارد در PS5:

طبق مطالب منتشر شده در وبلاگ PlayStation بازی ونگارد را می توان با حالت دوال سنس بازی کرد.بازی به قدری حرفه ای طراحی شده است که هر اسلحه حس خاص تیراندازی به خصوص خودش را دارد و اگر اسلحه سبک یا سنگین دارید تفاوت تیراندازی آن هارا می توانید حس کنید.همچنین با همه اسلحه ها نمی توانید مداوم شلیک کنید و دکمه شلیک دسته ممکن است عمدا گیر کند تا حس واقعی تر تیراندازی را تجربه کنید.

بازی کال آو دیوتی ونگارد

 

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.