شروع توسعه بازی های جدید سایبر پانک و ویچر در 2022

بازی جدید ویچر و سایبرپانک

همه ما احتملا  CD Project را می شناسیم و شنیدن نامش یاد شاهکاری به نام ویچر و یا بازی سایبرپانک می افتیم.این کمپانی بزرگ که اخیرا درگیر حواشی زیادی شده بود اعلام کرده است که به دنبال آغاز پروژه های جدید در جهان های دو بازی ویچر و سایبرپانک است.

قبل از ساخت بازی های جدید ویچر و سایبرپانک،سی دی پراجکت اعلام کرده است که قصد دارد آپدیت جدید برای سایبرپانک 2077 ارائه دهد و همچنین ساخت بازی های سایبرپانک و ویچر برای نسل نهم در برنامه های ابتدایی 2022 این شرکت قرار دارد.البته دی ال سی ها و بسته های الحاقی رایگان و پولی نیز در این سال ساخته خواهند شد.

پس از تکمیل پروژه های نسل نهمی بازی های سی دی پراجکت،ای ن شرکت قصد دارد با بودجه ای عظیم وارد پروسه ساخت بازی های جدید ویچر و سایبرپانک شود.

“ما فعلا متمرکز روی دو مجموعه‌ی ویچر و سایبرپانک هستیم. هر دو آن‌ها پتانسیل عظیمی دارند. پس یکی از اهداف استراتژیک ما این است که همزمان روی پروژه‌های AAA متعلق به مجموعه‌های خود کار کنیم. انتظار داریم که این اتفاق در سال آینده رخ بدهد”

این گفته های رئیس شرکت CD Projects در خصوص بازی های جدید خود بود.این کمپانی بزرگ قبل تر نیز به این پروژه های عظیم خود اشاره کرده بود و به نظر می رسد که قصد سی دی پراجکت بیشتر از همیشه جدی است.می دانیم که از سال 2022 ساخت بازی های جدید و مراحل توسعه آن ها شروع خواهد شد اما به هیچ عنوان نمی توان تاریخ دقیقی برای انتشار آنها تعیین کرد به خصوص در شرایط کنونی که سایبرپانک با عرضه زود تر از موعد استاندارد باعث ضررهای بسیاری برای سی دی پراجکت شد.از این رو این شرکت قصد دارد روی کار فنی متمرکز باشد و با تبلیغات کمتر و درست سطح انتظارات برای زمان عرضه و همچنین فشار را روی تیم توسعه کاهش دهد.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.