Call of Duty: Warzone رکورد جهانی تقلب را به نام خودش ثبت کرد.

تقلب میوتکس

چندی پیش میوتکس رکورد تعداد کیل به تعداد 61 کیل را از آن خودش کرد، میوتکس با استفاده از سخت افزار و نرم افزار های تقلب در یک بازیه solo squads این رکورد عجیب را جا به جا کرده است.

اما او این ادعا را تکذیب کرده است و صبح روز گذشته برای برای اثبات این که از چیت استفاده نمیکند از 5 دوربین استفاده کرد، یکی برای کنترلر و دیگری برای مانیتور ها ویک دوربین دیگر برای تمام میز خود و یک دوربین برای رایانه شخص خود و در آخر یک دوربین از نمای استاندارد بازی استفاده کرد.

تقلب میوتکس

طی آنالیزی که یوتوبرBadBoyBeaman از بازی میوتکس داشت، او را به استفاده ازCronus Pro متهم کرد، Cronus Pro یه جعبه کنترل $160 دلاری است که به رایانه شخصی متصل میشود و اسلحه های پلیر را no recoil میکند و باعث میشود که به سادگی اهداف را دنبال کند به سمت آنان شلیک کند.

میوتکس پاسخ این ادعا را در توییتر خود به صراحت اعلام کرد ، او گفت Cronus از سال 2018 در رایانه شخص وی باز مانده است و گویا که این سخت افزار منسوخ و تحریم شده است وی افزود، من به شما قول میدهم که از چیت استفاده نمیکنم شما من را دنبال کنید تا خودتان متوجه این موضوع بشوید.

Beaman دیروز طی ویدیو متشره شده خود اعلام کرد که تاریخ نصب Cronus Pro در رایانه شخصی میوتکس سال 2021 بوده است وی در جواب Beaman گفت،ابدیت های ویندوز و یا ابدیت خودکار برنامه های رایانه شخصی باعث این تغییر درتاریخ نصب بازی شده است .

(من نیز کنجکاو شدم و طی ابدیت جدید ویندوز مشاهده کردم که تاریخ نصب برنامه ها تغییری نخواهند کرد)

وقتی به بازی میوتکس نگاه میکنیم کاملا مشخص است که او از تقلب های سنتی مثل وال هک که باعث میشود مکان دشمنان را شناسایی کنیم استفاده نمیکند، و قطعا از تقلب جدید و بروز استفاده میکند هرچند مهارت بازی او در جای خود ستودنی است.

بسیار واضح است که اکتیویژن خیلی خوب و دقیق نمیتواند با چیتر ها مقابله کند و هیچ سیستم نظارتی روی پلیر ها ندارد .

البته همه ی موارد تقلب در وارزون انقدر شناسایی سختی ندارند، مثل ایم باتر ها و یا تقلب جدیدی که بوجود آمده است (این که به سادگی بدون نشانه روی شلیک میکنند)

شما تا به حال به اسکواد چیتر در بازی برخورد کردین ؟ تجربیات خودتان را با ما شیر کنید.

بر طرف کردن اررور های وارزون

 

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.