پروژه‌ی جدید Kojima Productions

هیدئو کوجیما مدیر عامل شرکت Kojima Productions، بعد از موفقیت عظیمی که با بازی Death Stranding بدست آورد؛ حال به دنبال ساخت پروژه ی جدید خود است تا بار دیگر صنعت گیمینگ را دگرگون کند.

سابقه ی کوجیما:

کوجیما طی سال ها با انواع و اقسام بازی های خاص و منحصر به فرد خود توانسته است همواره طرفداران خود را راضی نگه دارد و همینطور سالانه بسیاری از افراد را به جمع طرفدارانش اضافه کند. او بازی هایی نظیر سری Metal Gear، و همینطور بازی فوق العاده ی Death Stranding را روانه‌ی بازار کرده که همواره ثابت کرده اند هیدئو کوجیما همیشه در صنعت گیم حرفی برای گفتن دارد.

شایعات و پیش بینی ها درباره ی پروژه ی جدید:

از زمان عرضه‌ی آخرین پروژه‌ی این شرکت یعنی بازی Death Stranding در سال 2019، چندین و چند شایعه در مورد پروژه‌ی جدید این شرکت در جریان است؛ برخی بر این باورند که پروژه ی جدید کوجیما در واقع Death Stranding 2 خواهد بود چرا که نورمن ریدس (Norman Reedus) بازیگر نقش اصلی بازی اول، برای ادامه‌ی همکاری با این شرکت ابراز علاقه کرده است. برخی دیگر هم به ساخت Metal Gear یا Silent Hill جدید امیدوارند که هر دو پروژه های بسیار موفقی از سوی این شرکت بودند و همچنان احتمال ساخت نسخه ی جدیدشان وجود دارد.

همچنین هیدئو کوجیما اعلام کرده است که برای نوشتن داستان بازی جدید خود، مجبور به دیدن تعداد زیادی فیلم ترسناک بوده است؛ پس می توان نتیجه گرفت به طور قطع پروژه ی جدید این شرکت یک بازی ترسناک خواهد بود. اما از اینکه کوجیما در فریب دادن طرفداران خود استاد است هم نمی توان به آسانی عبور کرد.

شایعاتی هم اخیراٌ درباره ی اینکه شرکت Kojima Productions در حال مذاکره با Microsoft و ساخت بازی انحصاری برای Xbox است در گرفته که هنوز هیچ گونه اطلاعاتی از صحت این موضوع در دست نیست.

انتظار معرفی شدن این پروژه را هم می توان تا اتمام سال 2021 داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:30)