معرفی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

در این مطلب با معرفی اجمالی جدیدترین بازی از سری Call of Duty به نام Cold War در خدمت شما هستیم. Activision با معرفی Cold war دوباره به خط داستانی سری محبوب black ops در دوران جنگ سرد در دهه 80 برگشته است و با لوکیشن های واقعی، در مورد اتفاقات واقعی شما را در مرکز نبرد بین دو ابر قدرت دوران جنگ سرد قرار می دهد.

در قسمت مالتیپلیر هم مدهای هیجان انگیز و جدیدی اضافه شده که تجربه ای جدید از بازی آنلاین برای شما رقم خواهد زد.

داستان بازی و شخصیت ها

همانطور که اشاره شد، داستان این بازی از اتفاقات واقعی در دوران جنگ سرد الهام گرفته است و بازی شما را به لوکیشن هایی مثل برلین شرقی، ویتنام، ترکیه و پایگاه های KGB شوروی میبرد.

شما برای مد کمپین بازی می توانید شخصیت دلخواه خود را بسازید و او را از همه لحاظ مثل جنسیت و یا قومیت، شخصی سازی کنید. انتخاب های شما در طول بازی تاثیر گذار است و پایان بازی با توجه به روند داستانی که شما به آن شکل داده اید تغییر خواهد کرد.

اگر تجربه بازی های قبلی Black Ops را به خاطر داشته باشید، در این بازی هم با شخصیت های محبوب خود تجدید دیدار می کنید و به همراه آن ها به ماموریت های خطرناک میرید. فرنک وودز، الکس میسن و جیسن هادسن در این بازی حضور دارند .

مپ های بازی

مپ های مالتی پلیر این بازی به طور کلی نسبتا بزرگتر طراحی شده اند و در بعضی آن ها وسایل نقلیه نیز وجود دارد تا هم جابجایی راحت تر باشد هم جذابیت بیشتری به بازی اضافه شود.

ستلایت – یک ستلایت در کشور آنگولا یعنی مرکز آفریقا سقوط کرده است و شما برای در کنترل گرفتن اطلاعات ستلایت به مرکز برخورد اعزام شده اید و باید با دشمن مغابله کنید. نقشه طوری طراحی شده است که هم محل های باز و هم قسمت های تو در تو دارد.

آرمادا – یک مپ وسط اقیانوس اطلس شمالی که مربوط به ماموریت واقعی پروژه آزوریان میشه – یک ماموریت برای از آب بیرون کشیدن یک زیردریایی هسته ای شوروی که در جریان آن نیروهای CIA و شوروی وسط آب های اقیانوس با هم درگیر می شوند. ایده این مپ خیلی منحصر به فرد است و با داشتن جت اسکی و زیپ لاین سبک جدیدی از بازی آنلاین رو به شما معرفی میکند.

موسکو شوروی – یک مپ شهری با تمام المان های دوران اوج اتحاد جماهیر شوروی که شما را به قلب تاریخ و قدیمی ترین مترو جهان یعنی مترو شهر مسکو میبرد.

میامی – این مپ با الهام از ماموریت معروف اوشن درایو میامی ساخته شده و این شهر ساحلی را با تمام جزئیات دهه 80 به تصویر می کشد. از تابلوهای نئونی گرفته تا صدای موزیک کلوپ های دهه 80.

کراس رودز– این مپ بر اساس یک ماموریت CIA و MI6 برای متوقف کردن یک محموله هسته ای شوروی طراحی شده و با نقشه بزرگ خود و همینطور اسنوموبیل و تانک یک مپ مناسب برای هر سبک بازی محسوب می شود.

اسلحه ها

در این بازی واقعی ترین تجربه استفاده از اسلحه به شما ارائه میشود. صداها و دینامیک واقعی اسلحه ها در بازی استفاده شده است و شما می توانید با استفاده از اتچمنت ها و پرک ها اسلحه ایده آل خودتان را بسازید.

اسکور استریک ها مورد طراحی مجدد قرارگرفته اند و شما حتی اگر بمیرید اسکور استریک شما ادامه پیدا میکنه ولی مشخصاً اگر بدون کشته شدن به بازی ادامه دهید، خیلی سریعتر اسکور استریک ها برای شما باز خواهد شد.

کانتراسکور استریک ها هم به بازی اضافه شده اند تا شما برای انتخاب تاکتیک خود دستتان باز باشد.

مدهای آنلاین بازی

همه مد های محبوب مالتیپلر شما در این بازی لحاظ شده است و شما می تونید مثل همیشه بازی های TDM، هاردپوینت دامینیش و امثال آن ها را در Cold War تجربه کنید.

مد جدید این بازی با نام وی آی پی اسکورت معرفی شده است. این مد به این صورت است که یک نفر از یک تیم به عنوان شخص VIP انتخاب میشود و کل تیم موظف هستند که آن فرد را به دو مکان خروج اسکورت کنند و مطمئن شوند که زنده به آنجا می رسد، تیم دشمن هم مشخصا باید مانع این کار شود. یک مد هیجان انگیز که کار تیمی در آن حرف اول را میزند.

یک مد جدید دیگر هم به این بازی اضافه شده است، به نام کامبانید آرمز دامینیشن، در این مد ماموریت مثل دامینشن حفظ نقاط مشخص شده است ولی با این تفاوت که این بازی در ابعاد بزرگتر یعنی تیم های 16 نفره انجام میشه و قابلیت استفاده از انواع وسایل نقیله در آن موجود است.

مد محبوب وارزون در این بازی هم ادامه پیدا می کند و تمام پیشرفت های شما در کال آف دیوتی وارزون قبلی به این بازی انتقال پیدا خواهد کرد. در نتیجه لازم نیست طرفدارهای سبک بازی بتل رویال نگران ارائه این بازی جدید باشند چرا که Call of Duty تاکید خاصی بروی این سبک جدید بازی دارد و وارزون همچنان به قوت خود باقی خواهد بود.

زامبی

واضح و مبرهن است هیچ بازی بلک آپسی بدون زامبی به هیچ وجه بلک آپس محسوب نمیشود. وجود مد زامبی که به صورت چند نفره و آنلاین نیز قابل بازی است ، با اسلحه های ویژه و مراحل نفس گیر تجربه ای فراموش نشدنی از یک بازی زامبی برای شما به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.

ارسال مجدد گذرواژه یکبار مصرف (00:30)