رویداد بزرگ پایانی فصل دوم فورتنایت

رویداد پایانی چپتر دوم فورتنایت
یکی از ویژگی های جذاب بازی فورتنایت که بر کسی نیز پوشیده نیست،رویداد های بزرگ،پر زرق و برق و جذاب آن است.Fortnite با پخش تیزری در شبکه های اجتماعی اعلام کرده است که برای پایان چپتر دوم فورتنایت رویداد بزرگی در نظر گرفته است و همین خبر باعث جنب و جوش میان گیمرها شده است.

این رویداد که The End نام دارد،در تاریخ 4 دسامبر برگزار خواهد شد و بر خلاف کنسرت های بزرگ و رویداد های بزرگ قبلی،تکرار نخواهد داشت و فقط یک بار اجرا خواهد شد از این رو تمامی بازیکنان علاقه مند به فورتنایت نباید این رویداد استثنایی را از دست بدهند.

اولین نکته ی مهمی که اپیک گیمز یه آن اشاره می کند،از دسترس خارج شدن بخش تنظیمات بازی Fortnite در هنگام رویداد بزرگ پایان فصل دوم این بازی است پس پیشنهاد ما این است که تمام تنظیمات گرافیکی مناسب سیستم خود را قبل از شروع رویداد تنظیم کنید.

لابی های 16 نفره در رویداد پایانی فورتنایت برقرار خواهد بود  می توانید با تعداد زیادی از دوستانتان این ایونت جذاب را تجربه کنید.با شکست دادن The Cube Queen،هدیه های مخصوص خود را دریافت کنید که برخی از آنها هنگام شروع فصل سوم این بازی در دسترس شما خواهند بود.این هدایا می تواند شامل اسکین و یا تصاویر زیبای مخصوص لود اسکرین باشد.

احتمالا پول های درون بازی برای فصل سوم ریست شوند پس تا قبل از از بین رفتن این پول ها آنها را خرج کنید.برای بدست آوردن تمامی آیتم های بتل پس،فورتنایت حالت ویژه ای را برای لول آپ و کسب xp برقرار خواهد کرد تا در روزهای پایانی بازیکنان نهایت استفاده را ار این سیزن ببرند.

رویداد بزرگ پایان چپتر دوم فورتنایت،یکشنبه 14 آذر ساعت 00:30 به وقت تهران خواهد بود پس سعی کنید نیم ساعت قبل از شروع رویداد،در بازی حضور داشته باشید تا بتوانید در آن شرکت کنید.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.