بازسازی The Last Of Us

بازی The Last Of Us وقتی هشت سال پیش منتشر شد، مرز های صنعت گیمینگ را کاملاٌ جا به جا کرد؛ این بازی کیفیتی باور نکردنی از همه ی جوانب به مخاطبین ارائه کرد که باعث شد تمام شرکت های بازی سازی پیشرفت کنند و انقلابی عظیم در صنعت بازی های ویدیویی پدید آمد.

بازی لست آف آس، تقریبا برای اولین بار سبک ماجراجویی و نقش آفرینی را به گونه ای با داستانی عمیق و همینطور گرافیک های بی نظیر در زمان خودش ادغام کرد که مانندش را در تاریخ نخواهیم دید.

حال، شرکت ناتی داگ (Naughty Dog) سازنده ی این بازی، بعد از عرضه کردن قسمت دوم بازی یعنی The Last Of Us Part 2 که خود موفقیتی بزرگ را به همراه داشت. و همچنین شروع تولید سریال مربوط به این بازی (در مطلبی دیگر کامل به این سریال خواهیم پرداخت.) و شایعاتی مربوط به ساخت پروژه ای آنلاین و چند نفره (مطلب مربوطه را در اینجا مطالعه کنید.) طبق اطلاعات بدست آمده تصمیم به بازسازی قسمت اول این مجموعه گرفته است.

با وجود کنسول PS5 و قدرت پردازش فوق العاده ای که دارد، بازسازی شدن عناوین نوستالژیک و خاطره انگیزی مثل Last Of Us، به صورتی که گرافیک هایی به مراتب بهتر از نسخه ی اصلی داشته باشند ممکن می شود. این کار به طرفداران دیرینه ی سری بازی های مختلف، این امکان را می دهد که بازی های محبوب قدیمی شان را با استفاده از تکنولوژی امروزی دوباره تجربه کنند.

به همین دلیل نسخه ی بازسازی شده ی بازی The Last Of Us در پروسه ی تولید قرار گرفته است؛ اما هیچگونه اطلاعات خاصی از زمان عرضه یا خود بازی در دسترس نیست.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.