اولین تصاویر منتشر شده از فیلم جدید Mortal Kombat

مراحل تولید فیلم سینمایی Mortal Kombat که سالها در حال ساخت بود، تقریباً تمام شده است. روز جمعه ، کمپانی برادران وارنر اولین تصاویر از این فیلم را که توسط سیمون مک کوید کارگردانی می شود را منتشر کرد. فیلم جدید مورتال کامبت قرار است در فروردین ماه سال آینده ( آوریل 2021) در سینماهای جهان و HBO Max اکران شود. با انتشار این تصاویر حالا ما دقیقا می دانیم که شخصیت های محبوب مورتال کامبت مثل Scorpion ، Sub-Zero ، Liu Kang ، Kung Lao ، Jax ، Sonya و Kano توسط چه بازیگرانی اجرا می شوند، همچنین شخصیتی جدید به نام Cole Young در این تصاویر معرفی شده است.

طبق یک خلاصه داستان رسمی از برادران وارنر ، کول یک مبارز هنرهای رزمی است که دارای یک نشان مادرزادی مرموز است، یک نشان به شکل آرم اژدهای مورتال کامبت! همچنین ساب زیرو به دستور شانگ سونگ از دنیای بیرون به زمین آمده است و به دنبال اوست. اینکه چرا شانگ سونگ می خواهد کول کشته شود، دقیقاً مشخص نیست.

لوئیس تان (Lewis Tan)در نقش کول و جو تسلیم (Joe Talim) در نقش ساب زیرو بازی می کنند.

کمپانی برادران وارنر اعلام کرده است که هسته اصلی داستان، تلاش کول برای تامین امنیت خانواده است. کول به دنبال سونیا بلید با جکس مواجه می شود، یک سرگرد نیروهای ویژه که دقیقا همان نشان مادرزادی دارد. نقش شخصیت جکس و سونیا به ترتیب توسط مهکاد بروکس (Mehcad Brooks) و جسیکا مک نامی (Jessica McNamee) اجرا می شود.

کول به رِیدن ، خدای رعد و برق Earthrealm پناه می برد. طبق گفته برادران وارنر ، رِیدن به جنگجویانی مثل کول و جکس که نشان اژدها دارند پناه می دهد. این جنگجویان شامل لیو کانگ ، کونگ لائو و کینو می شوند که به ترتیب لودی لین (Ludi Lin) ، مکس هوانگ (Max Huang) و جاش لاوسون (Josh Lawson) نقش آن ها را بازی می کنند. آنها آماده می شوند و با هم آموزش می بینند تا در کنار بزرگترین قهرمانان زمین در برابر دشمنان دنیای خارج در یک نبرد پر خطر برای نجات جهان مبارزه کنند .

طبق پیش نمایش منتشر شده در Entertainment Weekly ، فیلم Mortal Kombat با جنگ بین ساب زیرو یا همان بی-هان و اسکورپیون یا همان هانزو هاساشی در ژاپن فئودالی آغاز می شود.

کارگردان فیلم، مک کوئید، و نویسنده فیلمنامه، گرگ روسو، اظهار داشتند که مورتال کمبت جدید یک فیلم با درجه بندی PG-13 نخواهد بود. در عوض ، در هنگام عرضه فیلم در سینما و HBO Max از 27 فروردین 1400 (16 آوریل 2021) باید انتظار اکشن و مبارزات مرگبار و خشونت آمیز +18 را داشته باشید.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.