گیم پلی الدن رینگ و جزئیات بیشتر این بازی

گیم پلی الدن رینگ

اخیرا یوتوب باندای نامیکو در تریلری جدید اطلاعات بیشتری از گیم پلی الدن رینگ برای طرفداران عرضه کرده است.الدن رینگز بازی جدید فرام سافتور است که با وجود شباهت خیلی زیاد به بازی های قبلی این مجموعه هنوز قابلیت های جدیدی دارد.

در ادامه تریلر Elden Rings برای شما عزیزان قرار داده شده است و می توانید با محیط ،مکانیک و گیم پلی بازی بیشتر آشنا شوید.

جهان بازی الدن رینگ

اولین نکته ای که به چشم می آید و احتمالا تا به امروز می دانستید،جهان خیره کننده و گسترده ی الدن رینگ است.نقشه بازی به گونه ای است که کاملا انتظارات را از یک بازی جهان باز بر آورده می کند و شما می توانید در هر کجای نقشه برای خود علامت های متفاوت بگذارید و این علامت ها در خود دنیای بازی نیز از دور مشخص هستند.

مکانیک و سیستم مبارزه الدن رینگ

مکانیک بازی بسیار شبیه به سری دارک سولز و سکیرو است همچنین سیستم مبارزه تقویت شده است و شاهد کمبوهای جدیدتری در بازی هستیم.نکته جالب دیگر در خصوص مبارزات hitbox بازی است،در گیم پلی الدن رینگ مشخص است که بازیکن ماهرانه و به اصطلاح مویی ضربه دشمن را جا خالی می دهد و این نکته نشان دهنده طراحی عالی این بازی است.

تغییر فوق العاده دیگر بازی جدید فرام سافتور ظاهر اسپل هاست.در ویدیو ی منتشر شده از گیم پلی کاملا مشهود است که روی ظاهر خشک اسپل ها کار شده و به ظاهری نرم و چشم نواز تبدیل شده است.

الدن رینگ : NPC ها و دشمنان

نکته جالب در ویدیوی منتشر شده این است که بازیکن مقابل گروهی از افراد رد می شود بدون آنکه به او حمله کنند!امیدواریم این تصور که از این به بعد دشمنان و یا سربازان داخل بازی بر خلاف سری دارک سولز هدف دیگری به جز کشتن ما دارند به حقیقت بپیوندد.

در ویدیو ی elden ring به موجودی گلدان مانند برخورد می کنیم که در چاله ای گیر کرده است و باید با ضربه سنگین او را بیرون بیاوریم.امیدواریم بیشتر شاهد این اتفاقات جذاب با NPC های الدن رینگ باشیم و صرفا ماجراجویی ما به صحبت با آنها ختم نیابد.

به طور کل این ویدیو از گیم پلی الدن رینگ بسیار باعث دلگرمی طرفداران پروپاقرص FromSoftware شده و می توان حدس زد که این بازی می تواند مانند تمامی بازی های قبلی این توسعه دهنده شاهکاری دیگر باشد.

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.