از God of War Ragnarok چه می دانیم؟

اخبار God of Wars Ragnarok

سری بازی های گاد آو وار یکی از محبوب ترین فرانچایز ها بین تمام بازی های جهان است.اخیرا سونی اعلام کرده است که God of War Ragnarok را در سال 2022 میلادی برای دو کنسول خود یعنی PS5 و PS4 عرضه خواهد کرد.حال می خواهیم بدانیم چه چیزی از این بازی می دانیم و اخبار god of war ragnarok را دنبال کنیم.

داستان GOD OF WAR RAGNAROK چه خواهد بود؟

سازندگان بازی جدید گاداو وار تایید کرده اند که این بازی ادامه بازی god of war 2018 خواهد بود و داستان آن چند سال بعد از پایان بازی قبلی شروع خواهد شد.پسر کریتوس یعنی آترئوس بزرگ تر شده و علاوه بر قدرت بیشتر بسیار سرکش تر و پر از انرژی دوران نوجوانی خود است.همانطور که در تریلر زیر مشاهده می کنید ابتدای تریلر god of war ragnarok پسر کریتوس به تنهایی با شکار خود بر می گردد و این نشان دهنده ی پیشرفت زیاد آترئوس است.

پیش از اینکه اطلاعات بیشتری فاش شده باشد بسیاری از گیمر ها تصور می کردند که این بازی صرفا قرار است خط داستانی را جلو ببرد اما مشخص شده است که این بازی پایان داستان این سری خواهد بود و رگناروک قطعا در بازی حضور خواهد داشت تا داستان خدایان نورس به پایان برسد.

برای اینکه داستان کامل به جمع بندی برسد مشکلی وجود دارد:حتما باید سه فرزند آترئوس و angrboda در داستان حضور داشته باشند اما می دانیم که هردوی آنها در اول بازی رگناروک نوجوان هستند.پس می توان نتیجه گرفت که این بازی طیف وسیعی از زمان را دربر می گیرید و مطمئنا شاهد پرش های زمانی خواهیم بود.

داستان بازی رگناروک

آترئوس به دنبال جواب است اما کریتوس در اوج شخصیت پدرگونه خود غرق شده و شاهد اختلافات زیاد بین این دو کاراکتر بیش تر از قبل خواهیم بود.علاوه بر دشمنان همیشگی دشمنان جدیدی سر راه پدر و پسر قرار خواهند گرفت از جمله تور و فریا که انگیزه هر دو مشخص است:انتقام!!

اخبار god of war ragnarok

یکی دیگر از نکته های جنجالی تریلر ظاهر تور بود که بسیاری هیکل فربه و موهای سرخ او را در بازی God of War Ragnarok مورد انتقاد قرار داده بودند اما حقیقت تور طبق نظرات باستان شناسان همین است:هیولایی که به دستور اودین تمام جاینت هارا نسل کشی کرد و فقط به فکر خوش گذرانی و جنایت است.به نظر می آید تور با آن همه قتل در گذشته خود رقیب مناسبی برای کریتوس باشد.

تور در god of war ragnarok

گیم پلی God of War Ragnarok

طبق اطلاعاتی که داریم بازی از هر نظر پیشرفت داشته است.ابتدا می توانیم به مدت زبان آن اشاره کنیم،همانطور که گفتیم طیف زمانی وسیعی را قرار است بازی خدای جنگ رگناروک پوشش دهد پس طبیعتا مدت زمان بیشتری از گیم پلی خواهیم دید.طبق افشاگری های انجام شده مدت زمان بازی god of war ragnarok دو برابر نسخه قبلی و حدود 40 ساعت خواهد بود.

نکته بعدی می توان به NPC ها اشاره کرد چرا که در گادآووار سال 2018 شاهد تعداد کمی از این NPC ها بودیم اما سازندگان تصمیم گرفته اند شخصیت های بیشتری وارد داستان کنند و این ضعف را پوشش دهند.همچنین در تریلر می توان دید که مردم عادی در بازی حضور خواهند داشت در صورتی که قبلا به ندرت می توانستیم آنهارا ببینیم یا حتی با آنها تعامل کنیم.

طبق صحبت های سازندگان رگناروک بزرگترین دنیا و نقشه ی کل سری بازی های GOD OF WAR را خواهد داشت و شما به قلمروهای مختلفی سفر خواهید کرد.این قلمرو ها هم جدید هستند و هم گاها به سرزمین های تکراری سفر می کنید که به دلیل زمستان طولانی ویژگی های جدیدی از آن ها قابل مشاهده است.برای سفر می توانید سوار بر سورتمه ها و یا قایق ها شوید و از بازی به همراه موسیقی جذاب آن لذت ببرید.

گیم پلی god of war ragnarok

و در آخر سیستم مبارزه کریتوس و آترئوس را می بینیم که بروزرسانی شده اند و کمبو های خفن جدیی به آنها اضافه شده است.اگر به تریلر دقت کنیم سپر کریتوس تغییر شکل می دهد و یا می توانیم ببینیم آترئوس موجودی را احضار می کند و از آن در مبارزه ها استفاده می کند.

سیستم مبارزه god of war ragnarok

در کل می توان گفت بازی از همه نظر پیشرفت داشته و احتمالا می تواند انتظارات گیمرها را از این بازی جذاب برآورده سازد.

 

 

 

 

تمامی حقوق برای پی اس پارسی محفوظ است.